האם כדאי לקחת מתכנן פיננסי?

מתכנן פיננסי

אם כבר תקופה אתם חושבים האם כדאי לקחת מתכנן פיננסי, אבל לא בטוחים זה הזמן המתאים, אז תדעו שאם אתם לא מרגישים בנוח לנהל את הכספים שלכם, הגיע הזמן להעסיק מתכנן פיננסי. אתם יכול לערב מישהו מקצועי שידע איך לבנות עבורכם את האסטרטגיה הכלכלית שלכם או לספק לכם פרספקטיבה שנייה כדי לעזור לכם לקבוע אם אתם בדרך הנכונה או לא.

האם כדאי לקחת מתכנן פיננסי ומתי?

אם אתם מוצאים את עצמכם במחשבה האם כדאי לקחת מתכנן פיננסי, אז אולי מצבכם הכלכלי נעשה מורכב יותר באופן בלתי צפוי עקב גורמים כמו עבודה חדשה או ירושה בלתי צפויה. לחלופין, ייתכן שאתם מחפשים הדרכה מותאמת כדי להגדיל את החיסכון שלכם או להקטין את החוב שלכם. לפני שאתם בודקים את האפשרות האם כדאי לקחת מתכנן פיננסי, חשוב לאיש המקצועי שתבחרו יהיה ניסיון בתחום, בדיוק כפי שלא הייתם רוצים לבקר רופא שיש לו עשר שנות מומחיות במחקר וכתיבה, אך מעולם לא ביצע בדיקות קליניות למטופלים.

מתי להתייעץ עם מתכנן פיננסי?

הנה איך להחליט האם כדאי לקחת מתכנן פיננסי, כמה זה יעלה ואיך לבחור את הטוב ביותר עבורכם. ישנם שלושה יתרונות עיקריים לעבודה עם מתכנן פיננסי:

  • אתם מחפשים מפת דרכים פיננסית מכיוון שאתם "אבוד" בכל הנוגע לתכנון לעתיד.
  • אתם לא מסוג עשה זאת בעצמכם. במקום זאת, אתם מעדיפים שמומחה מיומן יטפל בכספים שלכם.
  • אתם טובים עם כסף, אבל אתם יודע שהשקפה של צד שלישי אובייקטיבי תעזור לאסטרטגיה הפיננסית שלכם.

אך לפני שאתם ממהרים להעסיק יועץ פיננסי, חשוב לבחון מתי מתאים לכם הרגע לעשות זאת. מתכננים פיננסיים יכולים לעזור בכל דבר, החל מבניית תקציב וחיסכון ועד להשקעה והכנת עיזבון. בעוד שלרוב היועצים יש הבנה רחבה של העולם הפיננסי, חלקם בוחרים להתמקד בתחום מסוים. לכן בעת בחירת מתכנן פיננסי מקצועי, חשוב לבדוק מולו כי הוא מתמחה בנושא בו אתם זקוקים לעזרה והכוונה, בין אם אתם צריכים עזרה בעשיית סדר בין ההכנסות להוצאות, או ביצוע השקעות לעתיד של ילדיכם.

Picture of יובל גזית - יועץ השקעות נדל"ן

יובל גזית - יועץ השקעות נדל"ן

יובל גזית, יזם נדל"ן, מרצה מבוקש, ומלווה משקיעים בארץ ובחו"ל. במשך 10 שנים, יובל מאתר הזדמנויות נדל"ן ללקוחות שהמטרה היא ליצור עצמאות כלכלית בלתי תלויה במשכורת.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ חינם