מה זה תכנון פיננסי?

תכנון פיננסי

במילים פשוטות, תכנון פיננסי כרוך בניתוח המצב הפיננסי הנוכחי שלכם ומתן אסטרטגיה לשיפורו כדי שתוכלו להשיג את המטרות שלכם. לכן חשוב להתייחס לא רק להיבט אחד אלא לכמה היבטים של המצב הפיננסי שלכם תוך כדי תכנון תוכניות לעתיד. מתכנן פיננסי, כשמו כן הוא, מספק שירותי תכנון פיננסי, בעוד שיועצים פיננסיים מבצעים לעתים גם את התפקיד הזה.

מה ההגדרה של תכנון פיננסי?

על מנת לנהל טוב יותר את הכספים ולהיות מוכנים לכל הוצאה בלתי צפויה או בעיה שעלולה להתפתח, מומלץ להשתמש בשירותי תכנון פיננסי. ההליך הוא לקיחת חשבון נפש של היכן אתם נמצא מבחינה כלכלית כרגע, פירוט היעדים שלכם ומציאת תוכנית שתעזור לכם להגיע לשם.

תכנון פיננסי מקיף צריך לקחת בחשבון את כל התחומים בחייו של האדם, לא רק תחום אחד בכלכלה שלו, ולפנות אליו בהתאם. לאחר מכן התכנון צריך לדון במגוון גורמים כלכליים על מנת לקבוע כיצד לעזור לאנשים להפיק את המרב מחייהם.

איך מתכנן פיננסי יכול לעזור לכם?

מתכנן פיננסי יכול לתת ייעוץ במגוון רחב של עניינים פיננסיים. סביר להניח שתרצו לחשוב על שני השירותים הללו יחד. זה מסייע למתכנן להציב אסטרטגיה מקיפה הלוקחת בחשבון את הנסיבות הנוכחיות שלכם ואת היעדים העתידיים שלכם. באופן כללי, מתכננים פיננסיים יספקו את השירותים הבאים ללקוחותיהם:

בכל הנוגע למיסים, מתכננים פיננסיים יכולים לעתים קרובות להציע ייעוץ וסיוע ללקוחותיהם. ייתכן שיועצים פיננסיים מסוימים יכולים לסייע לכם גם במילוי והגשת דוחות המס השנתיים שלכם.

תכנון עיזבון הוא ניסיון להקל על נטל המוות על יקיריו. שירותי מתכנן פיננסי עשויים לכלול עזרה ללקוחות לערוך צוואה.

בסופו של דבר, תרצו לפרוש לפנסיה. שירותי תכנון לפנסיה עוזרים לכם לחסוך לשנות הזהב שלכם.

ההצעות הספציפיות של מתכנן פיננסי יהיו ייחודיות לכל לקוח. לפני שתחליטו לפנות לשירותיו של מתכנן פיננסי, וודאו שהוא מספק את השירותים הדרושים לכם.

יובל גזית - יועץ השקעות נדל"ן

יובל גזית - יועץ השקעות נדל"ן

יובל גזית, יזם נדל"ן, מרצה מבוקש, ומלווה משקיעים בארץ ובחו"ל. במשך 10 שנים, יובל מאתר הזדמנויות נדל"ן ללקוחות שהמטרה היא ליצור עצמאות כלכלית בלתי תלויה במשכורת.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ חינם

דילוג לתוכן